Zkoušečka antiradarů Antest DF-2
Tester antiradarů Antest DF-2 je zařízení k testování antiradarů a laserových rušiček. Imituje radarové a laserové měření zároveň. Je vhodný pro testování všech značek antiradarů a laserových rušiček. Video funkce:
Vítejte, Přihlásit
Tester antiradarů Antest DF-2 je zařízení k testování antiradarů a laserových rušiček. Imituje radarové a laserové měření zároveň. Je vhodný pro testování všech značek antiradarů a laserových rušiček. Video funkce:
Tester antiradarů ANTEST DF-2 je nový nástupce předchozího časem osvědčeného modelu Antest DF-1 a byl námi navrhnut a vyroben na základě stále většího zájmu montážních firem a osob o zařízení, kterým by si mohli nezávisle otestovat funkci svých pevných či přenosných antiradarů a antilaserů. Jedná se o mikroprocesorem řízenné zařízení, které umí simulovat jak radarové, tak i laserové měření rychlosti. U laserového měření umí generovat signál laserového měřiče UltraLyte LTI 20.20 (státní policie ČR), tak i ProLaser III (městská policie ČR).
Toto nové testovací zařízení je plně kompatibilní se všemi značkami předních výrobců antiradarů jako jsou: Valentine One, Beltronics, Escort, Whistler a antilaserů: Blinder, Antilaser, Laser Interceptor aj.
Jedná se o nepostradatelné zařízení převážně určené pro montážní dílny, které se zabývají problematikou montáží a servisem antiradarů či antilaserů.
Tester Antest DF-2 lze provozovat v České Republice na základě všeobecného oprávnění GL – 30/R/2000 vydaných ČTÚ.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájecí napětí – 9V alkalická baterie (indikace vybité baterie)
Vysílací kmitočet - 24,15 GHz - provozovatelné na základě GL-30/R/2000 vydaných ČTÚ.
Vyzařovací výkon (EIRP) - 16 až 20 dBm
Vyzařovací úhel – AZIMUT -3dB: 12°
Vyzařovací úhel – ELEVATION -3dB: 24°
Vlnová délka IR diod - 905nm
Vyzáření – 40mW/sr
Úhel vyzařování IR Led – 30°
Provozní teploty -20 až +70°C
Zařízení má krytí IP 20
Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.